Про бренд


Salon Reading відкриває важкі дерев’яні двері культури краси читання та запрошує вас відродити її, занурюючись у кожну складову цього процесу. “Святі симпозіуми, де ідеї, подібно вишуканому вину, мали можливість дихати, розцвітати і викликати почуття” – так засновниця бренду, Маргарита Мурадова, описує французькі клуби “вибраних однодумців”, що стояли в авангарді формування епохи Просвітництва. 


Через Salon Reading дизайнерка бренду втілює ці культурні коди за допомогою переосмислення домашнього гардероба. Повертаючись до силуетів безкомпромісних трикотажних піжам у смужку, бренд досліджує абсолютний естетичний комфорт. Концепція салонів XVII-XVIII століть обернулася на сьогоденні суботні ранки, де ви з друзями-однодумцями ділите перші ковтки кави, шовкове сонячне світло та романтично-інтелектуальні роздуми.


Найбільшим натхненням для Маргарити стала Маркіза де Ламбер – французька письменниця та салоньєрка. Мадам де Ламбер є взірцем сутності літературних салонів: виступаючи за емансипацію жінок, вона, як і більшість тогочасних аристократок, була “сірим кардиналом” інтелектуальних товариств. Сучасниці Маркізи використовували літературні салони як засіб ерудиції та фактично виступали кураторками інтелектуальної майстерності. 


Оммаж боротьбі патріархальних капризів та феміністичних настроїв XVII-XVIII століть Salon Reading відіграє за допомогою наявності унісекс позицій та широкій розмірній сітці.